Top 5 miejsc z Instagrama na Zakynthos!

Podczas wakacji robimy mnóstwo zdjęć, a wybieramy zaledwie kilka z nich, które potem umieszczamy do social mediów. Na Zakynthos istnieje wiele miejsc, które są odwiedzane przez setki a nawet tysiące turystów miesięcznie, a niektórzy z nich przyjeżdżają tylko po to, by zrobić sobie wymarzone zdjęcie w wyjątkowym miejscu! Poniżej przedstawiamy 5 Instagramowych miejsc, które według nas powinny znaleźć się na Waszej liście!

@ Karolina Pyza

1. Navagio – Shipwreck View

Bez wątpienia numer jeden – to miejsce, które zapewne skłoniło niejednego z Was do wyboru Zakynthos na wakacje! Zaryzykujemy ze stwierdzeniem, że zdjęcie z Zatoką Wraku to marzenie każdego podróżnika! Na punkt widokowy warto wybrać się o odpowiedniej porze, najlepiej wtedy kiedy słońce jest wysoko lub w godzinach popołudniowych (między 12:00 a 16:00), bo wtedy promienie słoneczne szczególnie podkreślają niesamowity kolor wody. Naszym ulubionym momentem jest czas kiedy, w Zatoce jest duża fala i żadne statki i łodzie nie pływają – widok jest nieziemski: niepowtarzalne kolory i pusta plaża!

@ Sebastian Chłodnicki

2. Cameo – wyspa ślubów

Słynny drewniany mostek to już miejsce legendarne. To tutaj wiele par decyduje powiedzieć sobie „Tak”! Będąc w tym miejscu, warto zrobić zdjęcie typu „Follow me to” – to idealna fotka dla zakochanych par. Przepiękne zdjęcia wychodzą także z perspektywy malutkiej plaży z drugiej strony wyspy, a w tle powiewające na wietrze białe prześcieradła. Wakacyjne miejsce, w którym każdy poczuje się jak w raju!

@ Sofia

3. Mizithres

Widok na dwie majestatyczne skały Mizithres można śmiało nazwać godnym następcą Zatoki Wraku! Na mini sesje zdjęciową połączoną z lunchem lub popołudniową kawą warto wybrać się do lokalnej tawerny. Tam, specjalny balkonik widokowy pozwala na zrobienie przepięknych portretów na tle słynnych skał. To też idealne miejsce na food photos (#yummy) lub modowe ujęcia. Koło tego krajobrazu nie da się przejść obojętnie!

@ ZMT

4. Keri Caves

Karaibskie kolory morza, piękne klifowe wybrzeże, mała łódka motorowa, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz, kostium kąpielowy – i mamy to! W tym miejscu każde zdjęcie wyjdzie idealne! 

@ Emilia

5. Plakaki Rocks

Plakaki to miejsce trudno dostępne, ale jeśli masz odrobinę czasu i jesteś zmotoryzowany, warto udać się w to magiczne miejsce. Zejście w dół jest dosyć wymagające ale zdecydowanie warto! Na dole czeka Cię nieziemski widok a ukryta za skałą zatoczka to wprost idealna sceneria to zdjęć na tle turkusowej wody i otaczających się klifowych ścian! 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Emilia

Emilia

Jej przygoda z Grecją rozpoczęła się już na studiach. Zakochana w tym kraju po uszy, rzuciła wszystko i przeprowadziła się do Hellady, którą codziennie odkrywa na nowo. Niepoprawna marzycielka, szukająca idealnego domku na plaży z palmą w ogródku!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0 0 votes
Article Rating

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Prawo europejskie nakłada na nas obowiązek poinformowania Państwa o działaniu tej usługi – definicja. Prosimy o zaakceptowanie tego faktu.